SUNMAIL e-mail marketing

Testy A/B(/C)

Najgorszą taktyką, jeżeli chodzi o kampanie mailingowe, jest działanie na oślep. Opieranie się na domysłach i przypuszczeniach jeszcze nigdy nie sprawdziło się przypadku marketingu. Wygrywają Ci, którzy mają konkretny plan i wiedzą jak go wdrożyć. Właśnie dlatego oferujemy Ci zaawansowane testy A/B(/C). Dzięki nim zoptymalizujesz swoją kampanię, jeszcze przed masową wysyłką maili do klientów.

SUNMAIL e-mail marketing

Po co mi testy A/B(/C)?

Jeszcze żadne założenie marketingowe nie okazało się uniwersalne. Oznacza to, że schemat, który działa przy jednej kampanii, niekoniecznie musi się sprawdzić przy innej. Dlatego właśnie, tak istotne w tworzeniu profesjonalnego mailingu są testy. Dowiesz się z nich, jak reagują Twoi użytkownicy i czego oczekują od materiałów, które im wysyłasz.

Dzięki naszym testom możesz sprawdzić jakość mailingów i wcześniej wyeliminować z nich czynniki, które mogą wpływać na niską konwersję. Nasz system podda gruntownej analizie tytuł, nagłówki oraz bezpośrednie wezwania do działania, które zamieszczasz w swoich mailach. Dzięki temu razem stworzymy kilka wersji mailingów i sprawdzimy, które są najskuteczniejsze oraz na które użytkownicy reagują najlepiej. Pamiętaj, że dobrze zoptymalizowany oraz dopasowany do konkretnej grupy docelowej mailing to podstawa działań marketingowych Twojej firmy.

SUNMAIL e-mail marketing

Tylko konkrety

Korzystamy tylko z najlepszych dostępnych narzędzi do przeprowadzania testów A/B(/C), dlatego możemy dać Ci gwarancję skuteczności i trafności naszych wyników. Dajemy Ci do dyspozycji system, który wyeliminuje z Twojego mailingu słabe punkty i pokaże jak zastąpić je elementami, które zaangażują oraz sprawią, że użytkownicy wykonają konkretne działanie.

SUNMAIL e-mail marketing

Nasze narzędzie do testów to:

  • Intuicyjna obsługa
  • Możliwość wyboru testowanego elementu mailingu
  • Badanie pod kątem punktów spamowych
  • Wpływ na czas, jaki mają trwać testy
  • Jasne i przejrzyste wyniki
  • Pomoc naszych specjalistów na każdym etapie testów