SUNMAIL e-mail marketing

Szybka wysyłka

Szybkość reakcji jest kluczowa, jeżeli chodzi o email marketing. Zazwyczaj firmy mają problem, z tym że posiadają ogromną bazę potencjalnych klientów, ale nie wiedzą jak do niej dotrzeć w odpowiednio krótkim czasie. Wysyłanie pojedynczych wiadomości odpada. W SunMail wiemy jak pomóc Ci w tym problemie. Jesteśmy w stanie wysłać do Twoich klientów 1 mln wiadomości reklamowych w godzinę i poinformować ich o nowościach lub zmianach w ofercie. Jest to skala i skuteczność dotychczas niespotykana.

SUNMAIL e-mail marketing

Więcej niż milion?
Nie ma problemu!

Jeżeli posiadasz dużo większą bazę adresów, możesz również na nas liczyć! Potrafimy w kilka godzin rozesłać maile do wielu milionów użytkowników. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że im podołamy. SunMail to nie tylko usługa automatyzacji wysyłania mailingu. To także rozwiązanie uszyte na miarę Twojej firmy. Jesteśmy w stanie tak dopasować naszą ofertę, żeby w pełni zrealizować założone przez Ciebie cele. Indywidualne podejście do każdej firmy to właśnie to, co wyróżnia SunMail na tle konkurencji. Nie traktujemy swoich klientów jak masy. Każdy jest inny i potrzebuje innych rozwiązań. Rozumiemy to i staramy się robić wszystko, aby wesprzeć Twoją firmę w komunikacji z obecnymi oraz potencjalnymi odbiorcami jej usług.

SUNMAIL e-mail marketing

Dynamiczna reakcja

Każda zmiana w zachowaniu Twoich odbiorców jest przez nas zauważona i przeanalizowana. Dzięki temu jesteśmy w stanie w ekspresowym tempie zmienić Twoje wiadomości w taki sposób, aby współczynniki konwersji, klikalności i otwarcia maila były zawsze na najwyższym poziomie.