SUNMAIL e-mail marketing

Pełne wsparcie

Współpraca z SunMail to czysta przyjemność. Naszym priorytetem jest to, aby dostarczyć Ci w pełni funkcjonalne i co najważniejsze skuteczne kampanie email. Decydując się na SunMail, nie musisz absolutnie nic robić! Wszystkim zajmą się nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces tworzenia mailingu.

SUNMAIL e-mail marketing

Kreacja

Stworzymy dla Ciebie atrakcyjną pod względem wizualnym kreację, która będzie zgodna z ogólnie przyjętymi zasadami designu. Dajemy pełną gwarancję tego, że nasz projekt będzie w pełni autorski oparty na wiedzy, doświadczeniu oraz talencie pracowników SunMail. Wiemy, w jaki sposób przedstawić Twoją wiadomość, aby trafiła ona do odbiorców i wpłynęła na ich wyobraźnię.

SUNMAIL e-mail marketing

Segmentacja

Podzielimy Twoje bazy danych tak, aby były, jak najlepiej sprofilowane pod względem grupy docelowej. Pomożemy Ci efektywnie zarządzać danymi. Dzięki odpowiedniej segmentacji dowiesz się, jak poszczególne osoby zareagowały na Twój mailing i podzielisz je według tego kryterium. Wpłynie to korzystnie na następne kampanie, ponieważ za każdym razem będą one skuteczniejsze.

SUNMAIL e-mail marketing

Wysyłka

Gdy kampania będzie już gotowa, zajmiemy się jej wysyłką. Dotrzemy do każdej osoby z Twojej bazy danych i dostarczymy jej najwyższej jakości mailing. Zadbamy o warstwę tekstową oraz graficzną. Pomożemy Ci w obsłudze systemu i pokażemy, w jaki sposób zarządzać kampaniami.

SUNMAIL e-mail marketing

Analiza

Po przeprowadzeniu kampanii pomożemy Ci w analizie danych i sprawdzeniu reakcji użytkowników na Twoje wiadomości. Zbadamy to, jak wyglądały współczynniki klikalności oraz otwarcia maila. Naprowadzimy Cię na konkretne wnioski oraz sprawimy, że każdy następny mailing będzie lepszy od poprzedniego.