SUNMAIL e-mail marketing

GIODO

Polskie w prawo w zakresie ochrony danych osobowych jest dosyć restrykcyjne, dlatego firmy, które posiadają duże bazy danych klientów, muszą dostosować się do obowiązujących przepisów, by uniknąć problemów. Jak jednak nie pogubić się w gąszczu przepisów i sprawić, że kampanie emailowe będą w 100% legalne? Nic prostszego. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

SUNMAIL e-mail marketing

Pełna opieka prawna

Decydując się na SunMail, masz pewność tego, że każde Twoje działanie będzie zgodne z obowiązującym prawem. Zapewnimy Ci pomoc w ochronie oraz obsłudze prawnej wszystkich Twoich baz danych. Nie musisz już obawiać się wycieku danych Twoich klientów oraz pozwów, które mogą skierować przeciwko Twojej firmie.

Dodatkowo nasi wykwalifikowani specjaliści przeprowadzą obowiązkowe szkolenie pracowników Twojej firmy, którzy mają dostęp do danych osobowych. Dowiedzą się oni, w jaki sposób mogą wykorzystywać bazy danych, a czego kategorycznie nie wolno im robić.

Zdobyta wiedza pomoże im tworzyć kampanie na najwyższym poziomie w pełni zgodne z literą prawa. Ich działania staną się pewne, a Ty będziesz mieć świadomość tego, że Twoja działalność w żadnej mierze nie jest sprzeczna z tym, co stanowi polskie prawo w zakresie ochrony i wykorzystywania danych osobowych.

SUNMAIL e-mail marketing

Pokaż klasę

Wyróżnij się i spraw, że Twoi klienci będą mieli pewność tego, że współpracują z firmą działającą w przejrzysty i niebudzący podejrzeń sposób. W czasach, w których tak wiele słyszy się o nadużyciach, warto znać prawo i swoje obowiązki z niego wynikające. Zaoszczędza to wielu problemów.