SUNMAIL e-mail marketing

Bezpieczeństwo

SunMail to nie tylko atrakcyjne i łatwe w obsłudze kampanie email. To również gwarancja bezpieczeństwa i 100% dostarczalności Twoich maili. Nasze serwery to najwyższa jakość zabezpieczeń oraz pewność tego, że wiadomości zawsze dotrą do odpowiednich osób i nie wylądują w folderze SPAM.

Poznaj najważniejsze technologie zabezpieczeń, z których korzystamy:

SUNMAIL e-mail marketing

SPF
(Sender Policy Framework)

Projekt, który zabezpiecza serwery SMTP przed przyjmowaniem przez nie niechcianej poczty pochodzącej z nieznanych źródeł. Dzięki analizie adresu IP nadawcy wiadomości, system łatwo weryfikuje czy dana osoba ma prawo wysyłać maile z konkretnej domeny. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, wiadomości są automatycznie odrzucane. SPF zabezpiecza przed spamerami korzystającymi z nieswoich adresów e-mail oraz wirusami typu Mydoom.

SUNMAIL e-mail marketing

DKIM
(DomainKeys Identified Mail)

Jest to metoda polegająca na łączeniu domen internetowych z wiadomością email. Dzięki temu konkretna organizacja może w pełni brać odpowiedzialność za to, co wysyła do swoich klientów. DKIM znacznie ogranicza problem podszywania się pod nadawcę (e-mail spoofing) z innych domen. Dzięki tej technologii Twoi klienci zawsze będą mieli pewność, że wiadomości, które otrzymali, pochodzą na pewno od Twojej firmy i nikt nie próbuje np. wyłudzić ich danych.

SUNMAIL e-mail marketing

Certyfikaty SSL i TLS

Dwa protokoły odpowiedzialne za bezpieczeństwo Twojego mailingu. Zapewniają one poufność przesyłanych danych oraz uwierzytelnianie serwera i klienta. Protokoły wykorzystują aż dwie metody szyfrowania danych: symetryczną i asymetryczną. Dzięki temu niezwykle trudno jest przebić się przez ich zabezpieczenia.